Twój Canal+ Białystok, salon dawnej sieci NC+

Pakiety Canal+ Białystok/ Canal Plus Białystok można zakupić przy ulicy Jurowieckiej. Doświadczona obsługa pomoże w wyborze najbardziej korzystnego pakietu dostosowanego do najbardziej rozległych potrzeb, każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Emocje filmowe, sportowe oraz rozrywka, wszystko to znajdziesz w naszej telewizji! Wszyscy Ci poszukujący rozrywki najwyższej jakości powinni bez wahania wybrać naszą ofertę! 

Dlaczego warto wybrać Canal Plus w Białymstoku

Białystok to jedno z tych miast, w których można znaleźć zespół grający na co dzień w Ekstraklasie. Mowa oczywiście o Jagiellonii Białystok, która jest najlepszym zespołem w tamtym regionie. W przeszłości wielokrotnie wygrywali Puchar i Superpuchar Polski, a także zajmowali drugie lub trzecie miejsce, grając z powodzeniem także w europejskich pucharach. Obecnie drużyna prowadzona przez Ireneusza Mamrota zajmuje siódme miejsce w tabeli, z dorobkiem dwudziestu jeden punktów, a w najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Tego nie można przegapić!

Zmiana nazwy z NC+ na Canal+

nc+ białystok
canal+ do dawne NC+

We wrześniu 2019 roku nc plus Białystok przekształciła się w Canal Plus Białystok i do dnia dzisiejszego funkcjonuje na telewizorach Smart Tv, urządzeniach mobilnych oraz komputerach osobistych. Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze, stąd też bez problemu można obejrzeć wybrane wydarzenia sportowe, filmy i seriale na życzenie, o dowolnej porze dnia i nocy. Canal Plus Online w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki umożliwia oglądanie wybranych transmisji sportowych i filmowych na kilku urządzeniach, kiedy to w nc plus można było oglądać tylko na jednym urządzeniu. To bardzo istotna zmiana, dla wszystkich sportowych kibiców, oraz tych którzy chcą oglądać mecze piłkarskiej Ekstraklasy czy Premier League na kilku urządzeniach jednocześnie.  

Fantastyczna oferta telewizji satelitarnej

Potrzebujesz umowy przyjaznej dla Twojego budżetu domowego? Wystarczy Ci kilka tradycyjnych kanałów w dobrej jakości? Wybierz pakiet Entry+ z 6 tematycznymi kanałami autorskimi CANAL+ białystok!

nc+ w białymstoku
  • Na jaki czasz zawierasz umowę?

Proponujemy Ci umowę na dwanaście miesięcy. Pod koniec jej trwania przedstawimy naszym klientom nową ofertę.

  • Co możesz oglądać?

Mamy dla Ciebie ponad siedemdziesiąt kanałów tematycznych. Począwszy od filmu, kanałów sportowych oferujących spotkania ligi polskiej Ekstraklasy, angielskiej Premier League i hiszpańskiej La Liga. Ponadto można tam znaleźć kanały dla dzieci, kanały popularnonaukowe oraz kanały rozrywkowe. Aktualnie najpopularniejszym serialem jest serial The office PL, który został stworzony na licencji popularnego brytyjskiego serialu The Office.  W obsadzie znalazł się między innymi doświadczony aktor komediowy Adam Woronowicz, a także młoda i utalentowana aktorka znana z serialu TVP, Wojenne Dziewczyny– Vanessa Aleksander. 

  • Co zobaczysz w jakości 4K?

Jeżeli wybierzesz moduł CAM 4K, to zajrzysz w kosmos przez NASA TV 4K.

  • Jak oglądać online?

Dajemy Ci dostęp do dwudziestu sześć kanałów online. Ostatecznie, gdy zarejestrujesz usługę i ściągniesz aplikację, możesz oglądać wybrane kanały, gdziekolwiek będziesz. Nasza aplikacja bezproblemowo działa na terenie całej Unii Europejskiej! Bez problemu więc możesz podróżować po najgłębszych zakamarkach całej Europy i mieć dostęp do najlepszej telewizji internetowej z najlepszymi kanałami sportowymi, filmowymi, rozrywkowymi. Tego nie można przegapić, a jako że nic nie trwa wiecznie, oferta jest ograniczona czasowo. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *