Geodeta Bolesławiec

Nasza pracownia geodezyjna Geodeta Bolesławiec jest zręcznie rosnącym przedsięwzięciem skupiającym w swoich szeregach znawców z wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej. Szczycimy się profesjonalnym podejściem do klienta, terminowościom oraz szeroką znajomością branży. Zapewniamy pełne wykonawstwo w dziedzinie geodezji zarówno klientom indywidualnym, spółkom, czy organizacjom – Geodeta Małek to synonim stwierdzenia geodeta Bolesławiec. Dlaczego warto wybrać geodezję świadczoną przez Geodeta Bolesławiec? Nasza marka stawia na pierwszym miejscu profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji. Do naszego fachu przynależy cały szereg czynności składających się na kompetencje geodety. Dostarczamy między innymi takie usługi jak: mapy do celów projektowych, wytyczenie budynków, rozgraniczenia czy podziały nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie w sztuce geodezyjnej zapewnia profesjonalne dostarczenie pracy oraz specjalistyczne wsparcie merytoryczne podczas obsługi inwestycji.Czy potrzebny Ci geodeta, który dotrzyma ustalonych terminów i kompleksowo zaopiekuje się Twoim projektem od strony geodezyjnej? Jako biuro geodezyjne w Bolesławcu podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych inwestycji. Nie wiemy co to stagnacja! Dobry geodeta to specjalista wykazujący się znajomością potrzeb klienta i nowoczesnych możliwości jakie oferuje branża geodezyjna.

Geodeta w Bolesławcu 59-700

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 730444100, dopilnujemy wszelkich formalności podczas uzyskiwania mapy do celów projektowych lub tyczenie granic działki. Przekonaj się jak sprawnie działamy w granicach powiatu bolesławieckiego i nie tylko. Na co dzień wykorzystujemy innowacyjne techniki pomiarowe i przetestowane rozwiązania techniczne. Wszystko to przy wykorzystaniu nowoczesnego zaplecza maszynowego i najwyższej jakości sprzętu. Rzetelne podejście do obsługi inwestycji przez Geodeta Bolesławiec gwarantuje zadowolenie oraz bardzo dokładne pomiary. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami aby uzyskać poradę, lub wycenę Twojego projektu. Gwarantujemy profesjonalizm i jakość wynikającą ze zbieranego latami doświadczenia. Oferujemy swoją ekspertyzę na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Dane kontaktowe do Geodeta Bolesławiec

Naszą działalność współtworzy ekipa certyfikowanych profesjonalistów z dziedziny geodezji, jesteśmy szybko rosnącą firmą na bolesławieckim rynku. Profesjonalna geodezja na każdą kieszeń to nasze drugie imię, od 2019 roku dostarczamy całościowe pomoc geodezyjną firmom, instytucjom oraz klientom indywidualnym. Do naszego fachu należy pełen zakres umiejętności wchodzących w fach geodety.

Geodeta Bolesławiec – Geodezja Wojciech Małek | usługi geodezyjne | pomiary geodezyjne | tyczenie budynku Bolesławiec

Jana Pawła II 4B/12, 59-700 Bolesławiec

730444100

https://geodetamalek.pl/geodeta-boleslawiec/