Jak wybielić zęby w jeden dzień?

Jak wybielić zęby w jeden dzień w domowym zaciszu zaprzęgając do działania bezpieczne metody i sposoby? Zwykle kiedy myślimy o wybielaniu mamy na myśli pewien proces, który może potrwać trochę czasu. Jednak czy można wybielić zęby w jeden dzień? Często stosowanymi metodami wybielania jest kosztowne wybielanie w gabinecie stomatologicznym, laserem lub lampą. Jednak kiedy zdecydujemy się już na właściwą metodę i gabinet często się okazuje, że najszybsze terminy są dopiero za kilka miesięcy a nas goni czas, np. przed ważnym wydarzeniem w naszym życiu na, którym chcemy wyglądać olśniewająco, potrzebujemy więc rozwiązania, które daje efekty już w jeden dzień. Oczywiście zawsze istnieje opcja aby zapisać się do nierenomowanego gabinetu stomatologicznego, który nie jest sprawdzony i no niestety z jakiegoś powodu zawsze ma wolne terminy… Stężenia czynnika wybielającego, czyli tlenku wodoru używane w gabinetach dentystycznych są bardzo duże(do 50%) i źle nałożone mogą wyrządzić szkody naszym zębom. A my nie chcemy oddawać swojego zdrowia i urody w ręce niedoświadczonego dentysty. Tutaj z pomocą przychodzą sposoby jak wybielić zęby, które wykorzystują na tyle małe stężenia tlenku, że z powodzeniem można stosować je w domu.

Jak szybko wybielić zęby w jeden dzień?

jak szybko wybielić zęby w jeden dzień
jak szybko wybielić zęby w jeden dzień

Zapewne słyszeliście o dziwnych sposobach jak wybielić zęby takich jak wybielanie sodą lub węglem aktywnym. Uważajcie na powyższe metody, ponieważ one wcale nie wybielają zębów. Tak, powyższe substancje mają właściwości ścierne i niczym papier ścierny ścierają powierzchnię szkliwa, co może spowodować poważne uszkodzenia powierzchni zębów. Więc zamiast wybielać powierzchnię zęba niszczą tylko wierzchnią warstwę szkliwa odsłaniając tą, która znajdują się pod spodem.

Jest jednak bezpieczny sposób, który odpowie na nasze pytanie klucz: jak szybko wybielić zęby w jeden dzień. Paski do wybielanie zębów nie posiadają właściwości ściernych, więc nie zniszczą naszych zębów. Są one nasączone ta samą substancją, którą wykonują w swoich gabinetach dentyści, czyli tlenkiem wodoru w bezpiecznym w domowym użyciu stężeniu ~6,5%. Standardowa kuracja wybielająca paskami trwa zazwyczaj równo siedem dni i po całym zabiegu pozostawia nasze zęby bielsze aż o kilka tonów. Jeden dzień stosowania co prawda nie da aż tak spektakularnych efektów, jeżeli wcześniej nie stosowaliśmy pasków, jednak efekt powinien być widoczny. Jednak jeżeli naprawdę zależy nam na szybkich efektach i już wcześniej korzystaliśmy z pasków to nasze zęby będą podatniejsze na działanie preparatu wybielającego. Właśnie dlatego będziemy mogli w późniejszym czasie odświeżać biel zębów w jeden dzień korzystając z jednego paska raz na jakiś czas. Dlatego warto pomyśleć o tym jak wybielić żeby już wcześniej, jeżeli jesteśmy przygotowani na taką sytuację to białe zęby są osiągalne w jeden dzień i to w bezpieczny sposób. Sprawdź też paski Crest i jak je używać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *